Autosklo

Máme pro Vás autosklo servis na Praze 10. Zajišťujeme výměny a opravy autoskel pro všechny typy a značky vozů. Po 4 hodinách od nalepení odjíždíte!

Rezervovat termín si můžete jak online, tak
telefonicky.
Napsat nám můžete i na Whatsapp.

Rezervace online WhatsApp

Autosklo Praha
opravy a výměny autoskel na počkání

Hledáte dostupný a spolehlivý autosklo servis v Praze? Vyzkoušejte Carteon! Provádíme výměny a opravy autoskel na počkání. Výměna čelního skla do 90ti minut. Po 4 hodinách od nalepení odjíždíte!

Zajistíme pro vás kompletní opravu či výměnu čelního skla u aut i dodávek všech značek. Dále děláme výměny bočních skel, zadních, renovace předních světlometů a tónování autoskel.

Pravidelná údržba vašeho auta vám přinese samé výhody. Především je to prodloužená životnost vozu, jistota na cestách, úspora celkových nákladů na případné nečekané opravy. Objednejte se k nám do servisu ještě dnes!

Carteon servis Praha
Rezervujte si termín!

Korytná 47/3, Praha 10, Strašnice
Po-Pá: 8 – 18   So-Ne: dle domluvy

+420 732 749 269 WhatsApp

Garance profesionálního přístupu

Ať už máte problém s autem nebo ho chcete jen vylepšit, jsme tu pro vás! Jsme tým mladých kluků co auta milují a žíjí pro ně. Poradíme vám, pomůžeme a uděláme vše pro vás i vaše auto

Naší filozofií je zcela transparentní přístup ke všemu

Jasné ceny, domluva a dodržování termínů. To jsou naše zásady! Máte problém? Vaše auto prohlednéme a zjistíme závadu. Následně uděláme cenovou nabídku a po odsouhlasení se pustíme do práce.

Nacházíme se v perfektně dostupné lokalitě Prahy

Náš pneuservis najdete na Praze, ve Strašnicích hned u sjzedu z jižní spojky. Pro zákazníky máme připravená vlastní parkovací místa a nabzíme i možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu servisu.

Nabídka služeb

Poskytujeme vysoce profesionální služby. Máte prasklé sklo? Dáme vám auto dohromady od A do Z. Ať už potřebujete výměnu čelního skla na dodávce, SUV nebo osobním autě.

Vzorový ceník

Uvedené ceny jsou pouze pro demonstrativní účely a jsou včetně DPH 21%.

Služba Orientační cena

Výměna čelního skla

Uvedená cena je pouze za práci. Odstrojení, demontáž starého skla a montáž nového. Cena čelního skla se odvijí od modelu vozu.

od 2 990 Kč

Výměna bočního skla

Uvedená cena je pouze za práci. Odstrojení, demontáž starého skla a montáž nového. Cena čelního skla se odvijí od modelu vozu.

od 1 990 Kč

Výměna zadního skla

Uvedená cena je pouze za práci. Odstrojení, demontáž starého skla a montáž nového. Cena čelního skla se odvijí od modelu vozu.

od 2 990 Kč

Oprava čelního skla

Uvedená cena je pouze za práci. Zvlášt si účtujeme za materiál podle spotřeby - lepidlo, opravná sada apod.

od 990 Kč

Renovace předních světel

Kompletní cena za renovaci 2ks světlometu. Cena obsahuje broušení, lakování a leštění. V ceně není demontáž a montáž na auto.

od 4 990 Kč

Tónování autoskel

Jedná se o průměrnou cenu za kompletní tónování všech skel u běžných typů aut. Menší auta mohou být levnější, větší auta dražší.

od 5 990 Kč