Autolakovna

Vyzkoušejte naši autolakovnu na Praze 10. Nabízíme kompletní služby autolakovny pro osobní vozy i dodávky za dostupné ceny. Lakování autodílů i celých aut.

Rezervovat termín si můžete jak online, tak
telefonicky.
Napsat nám můžete i na Whatsapp.

Rezervace online WhatsApp

Autolakovna Praha
kvalitní lakování aut bez čekání

Hledáte dostupnou a spolehlivou autolakovnu v Praze? Vyzkoušejte Carteon! Provádíme kompletní lakování autodílů nebo celých aut za dostupné ceny.

Zajistíme pro vás kompletní služby autolakovny pro dodávky a automobily všech značek. Provádíme lakování jednotlivých dílů, jako jsou nárazníky, blatníky, kapoty i lakování celých aut. Renovace a opravy alu kol, předních světlometů nebo leštění laku

Pravidelná údržba vašeho auta vám přinese samé výhody. Především je to prodloužená životnost vozu, jistota na cestách, úspora celkových nákladů na případné nečekané opravy. Objednejte se k nám do autolakovny ještě dnes!

Carteon servis Praha
Rezervujte si termín!

Korytná 47/3, Praha 10, Strašnice
Po-Pá: 8 – 18   So-Ne: dle domluvy

+420 732 749 269 WhatsApp

Garance profesionálního přístupu

Ať už máte problém s autem nebo ho chcete jen vylepšit, jsme tu pro vás! Jsme tým mladých kluků co auta milují a žíjí pro ně. Poradíme vám, pomůžeme a uděláme vše pro vás i vaše auto

Naší filozofií je zcela transparentní přístup ke všemu

Jasné ceny, domluva a dodržování termínů. To jsou naše zásady! Máte problém? Vaše auto prohlednéme a zjistíme potřebné opravy. Následně uděláme cenovou nabídku a po odsouhlasení se pustíme do práce.

Nacházíme se v perfektně dostupné lokalitě Prahy

Naši autolakovnu najdete na Praze 10, ve Strašnicích, hned u sjzedu z jižní spojky. Pro zákazníky máme připravená vlastní parkovací místa a nabzíme i možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu lakování.

Vzorový ceník

Uvedené ceny jsou pouze pro demonstrativní účely a jsou včetně DPH 21%.

Služba Orientační cena

Lakování celého auta

Uvedná cena je pouze za přípravu a lakování celého vozu. V ceně není zahrnuto odstrojení, nastrojení a případné opravy karoserie

od 69 990 Kč

Leštění a renovace laku

Kompletní renovace a leštění laku celé karoserie. Přesná cena se odvijí o míry poškození laku a velikosti daného vozu.

od 19 990 Kč

Lakování motorky

Cena se odvijí od počtu a velikosti jednotlivých dílů. Odhadem jde ale říci, že lakování celé motorky se pohybuje okolo 6k.

od 5 990 Kč

Lakování kapoty

Jedná se o průměrnou cenu za lakování kapoty auta. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 5 990 Kč

Lakování předního nárzníku

Jedná se o průměrnou cenu za lakování předního nárazníku. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 5 990 Kč

Lakování zadního nárazníku

Jedná se o průměrnou cenu lakování zadního nárazníku. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 5 990 Kč

Lakování blatníku

Jedná se o průměrnou cenu za lakování blatníku. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 3 990 Kč

Lakování dveří

Jedná se o průměrnou cenu za lakování dveří. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 4 490 Kč

Lakování kufru

Jedná se o průměrnou cenu za lakování kufru. Záleží na velikosti dílu, typu barvy a zda se jedná o nový díl nebo poškozený.

od 3 990 Kč

Lakování střechy

Jedná se o průměrnou cenu za lakování střechy. Cena je včetně práce za demontáž a montáž lišt a stropnice auta.

od 11 990 Kč

Lakování alu kol

Jedná se o průměrnou cenu za lakování 4ks alu disků. Záleží na velikosti kola, typu barvy a jak moc jsou poškozená.

od 9 990 Kč